Projektowanie ogrodów

  W zakres usług projektowych wchodzą:

  • Projektowanie  ogrodów – proj. techniczny, wizualizacje, wykaz roślin, zestawienie prac
  • Projektowanie systemów nawadniających
  • Projektowanie placów zabaw
  • Projektowanie wnętrz – proj. techniczny, wizualizacje, zestawienie i dobór materiałów
  • Projektowanie stoisk targowych - proj. techniczny, wizualizacje, zestawienie i dobór materiałów
    

  Nasza firma udoskonaliła swój program projektowy poprzez ArchiCAD, który to obecnie jest jedenym z najpopularniejszych programów służących do projektowania architektonicznego. Aplikacja stworzona została z myślą o inżynierach, przedsiębiorcach budowlanych i bardziej wymagających architektach.

  Oprogramowanie pozwala nam na tworzenie projektów dwuwymiarowych, trójwymiarowych, a także w widoku aksonometrycznym i perspektywicznym. Tryb 2D nadaje się idealnie do rysowania przekrojów, a także do wykonywania elewacji i różnych rzutów kondygnacyjnych. Natomiast w ekranie trójwymiarowym możemy tworzyć obiekty i całe pomieszczenia, a także prezentować swoje gotowe projekty w szkole lub pracy.

  Program charakteryzuje się możliwością projektowania w systemie BIM (Building Information Modeling), czyli modelowanie budowli zawierające dodatkowo informacje o projekcie budowlanym. Użytkownik może zdefiniować wybrany element graficzny i nadać mu odpowiednie parametry. Metoda BIM jest niezbędna na etapie tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej, zarządzania i eksploatacją różnych obiektów lub podczas kosztorysowania i planowania prac budowlanych.

  Oprócz standardowych narzędzi do projektowania domów, aplikacja umożliwia też tworzenie zaawansowanych ścian (na przykład kurtynowych), zaawansowane wypełnianie wektorowe oraz projektowanie bardziej skomplikowanych form architektonicznych, znanych z architektury historycznej lub współczesnej. Nie zabrakło w nim też nowoczesnego systemu renderingu, do tworzenia realistycznych projektów, a także specjalnego trybu „wolnej kamery”, umożliwiającej poruszanie się po stworzonym pomieszczeniu lub całego budynku.


   

  <<< WRÓĆ

  Copyright © 2015 PUH TRANS-GAJ s.c.
  created by Activate System
  projektowanie ogrodów konin, projektowanie ogrodów łódź,
  projektowanie ogrodów poznań, zakładanie ogrodów łódź