Zamiatanie ulic

  Zamiatanie to nic innego jak usuwanie z powierzchni luźnych zanieczyszczeń. Można usuwać je tradycyjnie, jak przed wiekami miotłą, ale to zajęcie i uciążliwe i częstokroć bezproduktywne (śmieci rozwiewa wiatr, a miotła tylko rozpyla kurz). W sytuacji, gdy musimy zadbać o większe powierzchnie, miotła w ogóle przestaje być przydatna. Nasza Firma proponuje Państwu usługę zamiatania specjalistycznym sprzętem firmy Johnston. Z możliwością sprzątania całej powierzchni jezdni oraz szczotkami bocznymi usytuowanymi po obu stronach pojazdu.

   

       Świadczymy usługi zamiatarką:

  •  Zamiatanie ulic, chodników, ciągów komunikacyjnych,

  •  Zamiatanie parkingów, placów, skwerów, itp.

  •  Zamiatanie po imprezach masowych

  •  Zamiatanie odbywa się wraz ze zraszaniem powierzchni lub bez


      Oprócz zamiatania maszyna jest też przeznaczona do zbierania liści i innych większych zabrudzeń. Eliminuje to konieczność podwójnego sprzątania. Spełnia najbardziej restrykcyjne wymagania w zakresie emisji spalin i hałasu. Jako opcja może być wyposażona na okres zimowy w dozownik soli i/lub piasku oraz w pług do śniegu. Zamiatarka idealnie nadaje się do pracy w centrum miast oraz innych zastosowań zewnętrznych. Duża moc systemu odkurzającego, duży zbiornik na śmieci oraz możliwość poziomego przesuwania szczotek przy zamiataniu 30 cm w prawo i w lewo to cechy wyróżniające nasz sprzęt. Jest to maszyna wyjątkowa stabilna gdzie przednia i tylna oś pracują niezależnie. Pokonuje wzniesienia do 18%.

  Cena za sprzątanie wszystkich rodzajów powierzchni jest przygotowywana dla każdego klienta indywidualnie. W celu ustalenia naprawdę korzystnej ceny proponujemy bezpłatną konsultację, w trakcie której uzyskamy informacje potrzebne do sporządzenia pełnej wyceny usługi.
  Do informacji tych należy między innymi:

  •   Metraż powierzchni w m2 lub długości ciągu ulicznego,

  •  Specyfika powierzchni np. kostka brukowa, asfalt, beton itp.

  •   Częstotliwość sprzątania np. 1 raz w miesiącu, jednorazowo

  •   Zakres czynności np. zamiatanie poziomowe, usuwanie zanieczyszczeń stałych, usuwanie liści

  •   Indywidualne życzenia klienta

  Opis techniczny pojazdu:

  Pojazd przystosowany jest do oczyszczania dróg z układem kierowniczym po prawej stronie. Prawostronny układ kierowniczy ułatwia i pozwala na zachowanie bezpieczeństwa podczas prac porządkowych. Pojazd posiada zbiornik na wodę i detergenty czyszczące, dwie szczotki po jednej z każdej strony. Zbiornik jest podnoszony na siłowniku hydraulicznym. Sterowanie odbywa się z kabiny kierowcy za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych joysticków. Pracę przyrządów czyszczących można obserwować na monitorze kontrolnym zamocowanym w kabinie z ekranem na stałe zainstalowanym w kierunku kierowcy. W silniku zainstalowany został moduł ograniczający maksymalną prędkość pojazdu do 40 km/h zgodnie z wytycznymi ustawy Prawo o ruchu drogowym.

  Jesteśmy firmą elastyczną, otwartą na sugestie klientów oraz na ewentualne negocjacje zaproponowanych cen.


  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

   

  <<< Wróć

  Copyright © 2015 PUH TRANS-GAJ s.c.
  created by Activate System
  projektowanie ogrodów konin, projektowanie ogrodów łódź,
  projektowanie ogrodów poznań, zakładanie ogrodów łódź